EKOMAX Sp. z o.o.

Od kilkunastu lat z pasją i sukcesami prowadzimy kompleksową działalność w zakresie ochrony środowiska. Rozpoczynając w 2001 roku od transportu, odbioru i magazynowania odpadów przemysłowych, a następnie inwestując w nowoczesne instalacje do odzysku, staliśmy się wszechstronnym ekspertem w swojej dziedzinie i partnerem polskich przedsiębiorstw na polu ekologii.  Równolegle z regulacjami prawa ochrony środowiska stopniowo wprowadzanymi w Polsce, pracowaliśmy nad budowaniem wśród przedsiębiorców świadomości ekologicznej i znajomości wymogów prawnych, którym podlegają. Nie ograniczając się jedynie do odbioru odpadów, zaoferowaliśmy im pomoc formalnoprawną w tym zakresie, powołując dział doradztwa w zakresie ochrony środowiska.
 
Poprzez stopniowe uruchomianie kolejnych innowacyjnych linii technologicznych do produkcji ekologicznych wyrobów ropopochodnych i chemii przemysłowej gliwicki zakład Ekomax stał się ważnym punktem na mapie Polski w zakresie gospodarowania odpadami. Posiadamy instalacje do odzysku olejów, płynów niskokrzepnących, filtrów olejowych i rozpuszczalników. To nam swoje odpady przekazują do zagospodarowania jednostki wojskowe, kopalnie, huty, warsztaty i serwisy samochodowe oraz szerokie spektrum mniejszych zakładów i przedsiębiorstw z całego kraju. Wysokiej jakości ekologiczne produkty ropopochodne i chemii przemysłowej pozyskują od nas firmy budowlane, zakłady produkcyjne, użytkownicy motoryzacji. Zespół handlowców skupionych w dziale sprzedaży naszych produktów, koordynuje dostawy o zasięgu ogólnopolskim, zarówno w hurcie jak i w detalu.
 
Umiejętnie korzystając ze środków unijnych i swojej wiedzy o branży, zbudowaliśmy wszechstronny zakład, wyposażony w nowoczesne instalacje, posiadający specjalistyczną flotę logistyczną i zarządzany sztabem ekspertów. Zadbaliśmy również o działalność badawczo-rozwojową, uruchamiając profesjonalnie wyposażone laboratorium. Nauczyliśmy się czerpać z nauki, współpracując z lokalnym ośrodkiem naukowo-badawczym jakim jest Wydział Chemiczny Politechniki Śląskiej. 
 
Ekologia to kwestia trudna i wielowymiarowa. Pomagamy się z nią zmierzyć przedsiębiorcom, bo gospodarka ma gigantyczny wpływ na ekosystem. Jeśli chcesz by Twoja firma działała w duchu odpowiedzialności za środowisko i w zgodzie z prawem, czekamy na kontakt! Jest na to wiele sposobów, a my pomożemy Ci wcielić je w życie.
 
 

Kontakt

Chcę być informowany o nowościach i promocjach

Dojazd

Zobacz na google maps

Adres

EKOMAX SP. Z O. O.
44-100 GLIWICE,
UL. PSZCZYŃSKA 206

E-MAIL EKOMAX@EKOMAX.COM.PL
Numer BDO: 000000645
 

tel. +48 32 335-09-33
tel. +48 32 335-03-24
fax +48 32 233-08-07

WSPÓŁRZĘDNE: N: 50°16’22.15” E: 18°41’39.89”

Ekomax na facebook'u