Aktualności

Informacja

Informujemy, że dzień 02.05.2024r. (czwartek) będzie dniem wolnym od pracy w Firmie Ekomax Sp. z o.o.

Nasze Laboratorium Kontroli Jakości i Badań nie tylko czuwa nad toczącymi się procesami produkcyjnymi w zakładzie.

Oprócz podstawowej działalności oraz prowadzenia działalności badawczo-rozwojowej w firmie, świadczymy również usługi zewnętrzne, które cieszą się dużym zainteresowaniem i uznaniem.

Zapraszamy do współpracy również w tym zakresie. Szczegóły znajdą Państwo klikając TUTAJ.
21 marca 2024r. w Katowicach, na terenie Hola Hotel Katowice, odbyła się gala wręczenia Diamentów Miesięcznika Forbes 2024 dla najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w Polsce.
W tym roku po raz kolejny staliśmy się laureatem tego wyjątkowego i cenionego wśród przedsiębiorców wyróżnienia.
Pomimo niełatwych czasów podejmowane decyzje owocują stabilnym i perspektywicznym rozwojem naszej firmy.
To wyróżnienie jest również sukcesem wszystkich naszych pracowników, którzy swoją codzienną pracą i zaangażowaniem realizują wizję firmy – za co im ogromnie dziękujemy !!!
Wernisaż

Wernisaż twórczości Janusza Langera, w którym mieliśmy przyjemność wziąć udział 23 marca 2024r.

Dziękujemy za niezapomniany i fantastyczny wieczór.

W dniach 2-14 marca 2024 roku na Politechnice Śląskiej w Gliwicach odbyła się XXX edycja Konkursu Chemicznego dla młodzieży szkół ponadpodstawowych. Przyjęto 113 zgłoszeń, aż z 33 szkół zlokalizowanych na terenie 7 województw. Do części finałowej konkursu zakwalifikowało się 27 najlepszych uczestników.
Ekomax Sp. z o.o.  wzorem lat poprzednich objęła powyższe wydarzenie patronatem sponsorskim. Gratulujemy wszystkim laureatom i życzymy dalszego rozwoju w odkrywaniu tajników chemii.

Z okazji Świąt Wielkanocy
składamy wszystkim naszym Klientom
najlepsze życzenia.
Niech ten szczególny okres będzie dla wszystkich
okresem zadumy, wyciszenia, wypoczynku
i prawdziwej radości.

Jeżeli posiadasz w domu zużyte, niepotrzebne sprzęty elektryczne i elektroniczne, które zalegają i zajmują niepotrzebnie miejsce to doskonały moment, aby zrobić z nimi porządek.
ZADZWOŃ!!! – z terenu Gliwic, powiatu gliwickiego i okolic gwarantujemy BEZPŁATNY odbiór elektroodpadów (bez ponoszenia kosztów transportu).

Wystarczy zadzwonić pod numer 882 102 882 i zgłosić chęć przekazania elektrośmieci, a my zajmiemy się resztą :)
ZAPRASZAMY!!!
Wernisaż

Malarstwo to bardzo istotny aspekt ludzkiej działalności i wrażliwości (Marlene Dumas)

Serdecznie zapraszamy na wernisaż Janusza Langera, który odbędzie się 23 marca 2024r. o godz. 17:00 w budynku Biblioteki Publicznej w Zbrosławicach.

Wernisaż / Wystawa będzie obejmowała twórczość  Janusza Langera z ostatnich kilku lat.

Targi Kielce już za nami - w dniach 08.03.2024- 10.03.2024r. mieliśmy przyjemność udziału w  XXIII Targach Przemysłu Drzewnego i Gospodarki Zasobami Leśnymi LAS-EXPO wraz z XXIX Międzynarodowymi Targami Techniki Rolniczej AGROTECH. W ramach wydarzenia zaprezentowaliśmy wachlarz naszych produktów i usług.
Z przyjemnością prezentujemy nagrodę w postaci wyróżnienia, przyznanego naszemu produktowi, tj. biodegradowalnemu olejowi do smarowania prowadnic i łańcuchów pił mechanicznych -  OLEJ EKOPIL 68 BIO.
Targi AgroTech

W dniach 08.03.2024- 10.03.2024r. odbędą się XXIII Targi Przemysłu Drzewnego i Gospodarki Zasobami Leśnymi LAS-EXPO wraz z XXIX Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej AGROTECH.
W ramach wydarzenia z przyjemnością zaprezentujemy Państwu nasz wachlarz produktów i usług.
Zapraszamy do naszego stoiska (nr I-66).
Poniżej wskazówki dojazdu na Targi:
https://www.targikielce.pl/kontakt/lokalizacja/jak-dojechac#bookmark-podrozujacy-samochodem

Pod koniec grudnia 2023r. w Miejskiej Szkole Podstawowej Nr 7 w Knurowie, pod naszym patronatem, zostały zrealizowane projekty edukacyjne z zakresu ochrony środowiska i gospodarki odpadami, zakończone konkursami: plastycznym pn. „Nie wyrzucaj – wykorzystaj” oraz z wiedzy ekologicznej pn. „Co wiem o odpadach?”.
Rekomendacja BCC

Miło nam poinformować, że otrzymaliśmy od Business Centre Club rekomendację, jako rzetelnej i wiarygodnej firmy, przestrzegającej zasad etyki kupieckiej i akceptującej zasady kodeksu honorowego.

W związku z awarią centrali telefonicznej, która potrwa do końca bieżącego tygodnia, prosimy o kontakt na nasze numery komórkowe.

Przepraszamy za utrudnienia.

Miło nam poinformować Państwa, że w tym roku otrzymaliśmy Diamenty Forbesa. Szczegóły już niebawem…
Informacja

Informujemy, że dzień 02.01.2024r. (wtorek) będzie dniem wolnym od pracy w Firmie Ekomax Sp. z o.o.

Aby w nadchodzącym roku udało się zrealizować to,
co przyniesie profity,
przewidzieć to, co przeszkodzi w ich osiągnięciu
i zapobiec temu, co wydarzyć się nie musi.
Każdemu Partnerowi z osobna,
Życzymy dużo radości i sukcesów,
Mądrego lenistwa w sprawach nieistotnych
I zdrowego zatroskania w tych najistotniejszych.

                              Zespół Ekomax
Jesienią tego roku mieliśmy przyjemność bycia partnerem wydarzenia organizowanego przez Zespół Szkolno-Przedszkolny w Gminie Ornontowice. W ramach innowacji pedagogicznej „Kim będę w przyszłości” grupy przedszkolne Malinki, Jagódki i Truskawki poznały zawód kierowcy zawodowego. Nasz kierowca Marcin Woźniak objaśnił dzieciom, jak przewozi się substancje niebezpieczne. Przedszkolaki miały możliwość zobaczyć, jak wygląda cysterna i zwiedzić kabinę kierowcy.

Link na stronę przedszkola:  http://spmiarka.edu.pl/www/node/2485

W piątek 24 listopada w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie odbyła się uroczysta gala XXVI edycji programu Przedsiębiorstwo Fair Play.

Firma Ekomax w programie uczestniczy już od przeszło 16 lat. W tym roku Certyfikat Przedsiębiorstwa Fair Play w imieniu Zarządu odebrał Wiceprezes Rafał Rakoczy.

24 listopada odbył się uroczysty finał XIV edycji konkursu „Firma Dobrze Widziana”. Celem konkursu jest promowanie firm, które prowadzą biznes społecznie odpowiedzialny oraz szerzenie wiedzy na temat społecznej odpowiedzialności biznesu. W imieniu firmy Ekomax Sp. z o.o. to niezwykłe wyróżnienie odebrał Wiceprezes Zarządu Rafał Rakoczy.

Poszukujemy Referenta/Specjalistę ds. Ochrony Środowiska

Szczegóły oferty znajdą Państwo klikając TUTAJ.

Mamy przyjemność poinformowania Państwa, że pozytywnie przeszliśmy Audyt recertyfikacji przeprowadzony przez jednostkę certyfikującą TÜV Rheinland® i otrzymaliśmy nowy Certyfikat ISO 9001:2015 w zakresie:
- Gospodarki odpadami,
- Doradztwa w zakresie ochrony środowiska,
- Produkcji i sprzedaży produktów ropopochodnych i chemii przemysłowej.

Ważność certyfikatu obejmuje okres od 02.12.2023 do 01.12.2026.

W sprzedaży mamy już najnowszy produkt naszej firmy, jest nim olej HARWMAX przeznaczony dla branży leśnej. Olej ten doskonale sprawdzi się do smarowania łańcuchów i prowadnic w maszynach wielooperacyjnych typu harwestery. Produkowany jest on w dwóch klasach lepkości 100 oraz 150 i sprzedawany w zależności od zapotrzebowania klienta w opakowaniach 20, 30, 200 i 1000 litrowych.

Zachęcamy do kontaktu z naszym działem sprzedaży, który udzieli Państwu wszelkich informacji na temat naszej najnowszej oferty – kliknij tutaj.

Ekomax Sp. z o.o. kolejny rok wspiera lokalnych pasjonatów kolei wąskotorowej:)

Zachęcamy do zapoznania się z profilem na Fb Stowarzyszenia Górnośląskich Kolei Wąskotorowych -SGKW Bytom - klikając tutaj.


Mamy przyjemność poinformowania Państwa, że wzorem lat poprzednich i w tym roku firma Ekomax stała się Inwestorem Społecznym Szlachetnej Paczki i Akademii Przyszłości. Jest to dla nas niezwykła inicjatywa, którą warto rozwijać.
Tylko w 2022 roku ponad 15,5 tysiąca rodzin w Paczce i ponad 2 tysiące dzieci w Akademii otrzymało wsparcie. 564 miliony złotych, to łączna wartość pomocy od 2001 roku.

23 września odbył się Jesienny Grybowski Rajd Rowerowy. Pomimo deszczowej pogody, impreza osiągnęła wysoką frekwencję.

Jednym ze sponsorów była nasza firma. Cieszymy się, że możemy wspierać tak ciekawe inicjatywy promujące aktywność fizyczną.  

W dniach od 21 do 22 października oraz od 4 do 5 listopada na terenie Gliwic oraz Katowic odbędzie się Festiwal Twórczości Norberta Blachy pod nazwą „Wesoły Wędrownik”. W ramach Festiwalu przewidziane są między innymi warsztaty muzyki chóralnej, gospel, a także koncerty Aleksandry Szafir-Makowskiej oraz Andrzeja Lamperta.
W tym roku mamy przyjemność być partnerem tego wyjątkowego wydarzenia. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy i życzymy niesamowitych wrażeń.Czas na jesienne porządki :)
Jeżeli posiadasz w domu zużyte, niepotrzebne sprzęty elektryczne i elektroniczne, które zalegają i zajmują niepotrzebnie miejsce – ZADZWOŃ!!! – z terenu Gliwic, powiatu gliwickiego i okolic gwarantujemy BEZPŁATNY odbiór elektroodpadów (bez ponoszenia kosztów transportu).
Wystarczy zadzwonić pod numer 882 102 882 i zgłosić chęć przekazania elektrośmieci, a my zajmiemy się resztą :)
ZAPRASZAMY!!!

Poszukujemy przedstawiciela handlowego ds. gospodarki odpadami.

Szczegóły oferty znajdą Państwo klikając TUTAJ.

Poszukujemy pracownika produkcyjno-magazynowego.

Szczegóły oferty znajdą Państwo klikając TUTAJ.
Informacja

W związku z wyjazdem szkoleniowym informujemy, że najbliższy piątek tj. 22 września Firma Ekomax będzie nieczynna.
PalmJazz 2023

We wrześniu i październiku w centrum kultury Jazovia odbywać się będzie XIV edycja festiwalu PalmJazz. Wśród zaproszonych Twórców są goście zza granicy tacy jak np.: Steve Clarke Trio,  Jose Fallot „Another Romantic” 3rio, nasz kraj reprezentują m.in.: Jacek Mielcarek Band, Leszek Możdżer, Edyta Bartosiewicz Solo Act.

Już w najbliższą niedzielę tj. 10 września od godziny 11 zapraszamy na VII Bieg Charytatywny „Pomagamy Durś” na rzecz podopiecznych Warsztatów Terapii Zajęciowych w Piekarach Śląskich, który odbędzie się na stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Piekarach Śląskich.
Na terenie parkingu przy MOSiR znajdziecie Państwo samochód Ekomax, przy którym będzie można oddać elektroodpady i zrzucić zbędne kilowaty.
Informacja

Informujemy, że dzień 14.08.2023r. będzie dniem wolnym od pracy w Firmie Ekomax Sp. z o.o.
20 czerwca 2023 roku z udziałem Prezesa Business Centre Club zostały wręczone Medale Europejskie. Jest to wyjątkowa nagroda promująca usługi i wyroby wysokiej jakości firm działających na terenie Polski, dla których ważne są standardy europejskie i przepisy obowiązujące na terenie Unii Europejskiej.

Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa, że Medal Europejski otrzymały nasze ekologiczne produkty z serii Greenline i Agroline.
Informacja
Informujemy, że dzień 09.06.2023r. (piątek po Bożym Ciele) będzie dniem wolnym od pracy w Firmie Ekomax Sp. z o.o.

W dniu wczorajszym, na terenie Browaru w Tychach, odbyła się gala wręczenia Diamentów Miesięcznika Forbes 2023 dla najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w Polsce. W tym roku laureatem tego wyjątkowego i cenionego wśród przedsiębiorców wyróżnienia stał się Ekomax Sp. z o.o.. Pomimo niełatwych czasów podejmowane decyzje owocują stabilnym i perspektywicznym rozwojem naszej firmy. 

Z okazji Świąt Wielkanocnych
chcielibyśmy naszym Klientom i Partnerom
złożyć szczere życzenia pokoju, wiary i miłości.
By nadchodzący czas był przepełniony
czasem z rodziną, który doda sił
i zmotywuje do podejmowania kolejnych wyzwań,
a nadchodząca wiosna wypełni słońcem
Państwa życie osobiste i zawodowe.

             Zarząd i Pracownicy Ekomax Sp. z o.o.

W dniu 4 marca 2023 r. na Politechnice Śląskiej w Gliwicach odbył się XXIX Ogólnopolski Konkurs Chemiczny dla młodzieży szkół ponadpodstawowych. Patronat nad konkursem objął Dziekan Wydziału Chemicznego Politechniki Śląskiej prof. dr hab. inż. Krzysztof Walczak. Konkurs składał się z dwóch części: pisemnej w dniu 04.03.2023 i laboratoryjnej w dniu 16.03.2023 r.
Ekomax Sp. z o.o.  jak to miało miejsce również w minionych latach objęła powyższe wydarzenie patronatem sponsorskim. Gratulujemy wszystkim laureatom i życzymy dalszego rozwoju w poznawaniu tajników chemii.

Mamy przyjemność poinformowania Państwa, że Instytut Europejskiego Biznesu wyróżnił naszą firmę w XVII edycji Konkursu Gepardy biznesu 2022 i XV edycji Konkursu Brylanty Polskiej Gospodarki 2022.
Szczegóły w zakresie otrzymanej nagrody znajdą Państwo klikając w link - klinknij tutaj.

Kolejne wyróżnienia jeszcze bardziej mobilizują nas do dalszego rozwoju w kierunku innowacyjnych rozwiązań w ochronie środowiska.

Od wielu lat Firma Ekomax przy współudziale Funduszy Europejskich rozwija technologie w zakresie przetwarzania olejów odpadowych, dzięki współpracy z Politechniką Śląską trafiliśmy do jednego z Instytutów Sieci Badawczej Łukasiewicz - Instytutu Ciężkiej Syntezy Organicznej „Blachownia”, z którym realizujemy projekt pod nazwą „Regeneracja przepracowanych olejów przemysłowych przy zastosowaniu nowych procesów jednostkowych”.

Szczegóły współpracy w ramach Narodowego Centrum Badań i Rozwoju znajdziecie Państwo na stronie internetowej: https://www.gov.pl/web/ncbr/firmy-rosna-na-innowacjach

Wszystkim Klientom, Współpracownikom 
i Przyjaciołom życzymy pełnych miłości 
i spokoju Świąt Bożego Narodzenia. 
Niech Nowy Rok przyniesie Państwu 
tę odrobinę szczęścia, która sprawi, 
że wszystkie podjęte działania 
zakończą się sukcesem.
W miniony piątek 25 listopada w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie odbyła się uroczysta, jubileuszowa gala XXV edycji programu Przedsiębiorstwo Fair Play. Wydarzenie Patronatem Honorowym objął Prezydent Andrzej Duda.

Firma Ekomax w programie uczestniczy już od 15 lat. W tym roku otrzymaliśmy wyjątkową nagrodę w postaci Diamentowej Statuetki Przedsiębiorstwo Fair Play 2022, w imieniu Zarządu odebrał ją Wiceprezes Rafał Rakoczy.

Firma Ekomax Sp z o.o. miała okazję wesprzeć Jednostkę Ratowniczo- Gaśniczą w Gliwicach podlegającą pod Komendę Miejską Państwowej Straży Pożarnej w Gliwicach.

Oby zakupiony sprzęt, przyczynił się do wzrostu bezpieczeństwa nas wszystkich.
W myśl powiedzenia, „bo warto pomagać” wzorem minionych lat, dostrzegając potrzebę wsparcia niezwykle cennej inicjatywy, Firma Ekomax w 2022 roku została Inwestorem Społecznym Szlachetnej Paczki i Akademii Przyszłości.
Informacja
Informujemy, że dzień 31.10.2022r. (poniedziałek przed dniem Wszystkich Świętych) będzie dniem wolnym od pracy w Firmie Ekomax Sp. z o.o.
PalmJazz 2022
Od kilku lat w Gliwicach październik mija pod znakiem dobrej muzyki. W tym roku PalmJazz Festiwal zagra w Centrum Kultury Jazovia w dniach 6 – 20 października, wśród zaproszonych Twórców są goście zza granicy tacy jak np.: Nils Petter Molvaer Group, Gretchen Parlato, James Brandon Lewis Trio, nasz kraj reprezentują np.: Monika Borzym Duo, Marcin Wasilewski Trio „En attendant”, Marek Stryszowski i Sławomir Berny.
Jak co roku Ekomax Sp. z o.o. ma przyjemność być sponsorem tego niezwykłego wydarzenia. Wszystkich Fanów oryginalnych etnicznych  i jazzowych brzmień serdecznie zapraszamy do udziału w koncertach.
Industriada 2022
3 września 2022 roku miała miejsce kolejna odsłona Industriady, gdzie można było odwiedzić bytomską stację Górnośląskich Kolei Wąskotorowych i wziąć udział w przygotowanych tam wydarzeniach. Nie mogło i nas tam zabraknąć. Ekomax. Sp. z o.o. był jednym z organizatorów tego cyklicznego wydarzenia.

Firma Ekomax Sp. z o. o. jest partnerem wydarzenia organizowanego przez KATO Urban Corner w ramach „Międzynarodowego Dnia Bez Telefonu” w Katowicach na ulicy Młyńskiej przy rynku!
Każdy, kto w weekend 15-17 lipca przyniesie do KATO Urban Corner stary telefon komórkowy, tablet lub drobne elektrośmieci otrzyma przewodnik z serii NIEMAPA. Telefony trafią do naszego Zakładu Przetwarzania Zużytego Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego, w którym zostaną z nich odzyskane cenne metale ziem rzadkich.
Informacja
Informujemy, że dzień 17.06.2022r. (piątek po Bożym Ciele) będzie dniem wolnym od pracy w Firmie Ekomax Sp. z o.o.
Informacja
Informujemy, że dzień 02.05.2022r. (poniedziałek) będzie dniem wolnym od pracy w Firmie Ekomax Sp. z o.o.

Z okazji Świąt Wielkanocy składamy
wszystkim Klientom najlepsze życzenia.
Niech ten szczególny okres będzie
czasem zadumy, wyciszenia, wypoczynku
i prawdziwej radości.

            Zarząd i Pracownicy Ekomax Sp. z o.o.
W miniony piątek odwiedził nas Pan Miłosz Omastka Prezes Regionalnego Centrum Biznesu aby osobiście wręczyć Panu Prezesowi Stanisławowi Guszta certyfikat „Przedsiębiorstwo Fair Play”.
Ekomax Sp. z o.o. wspiera lokalnych pasjonatów kolei wąskotorowej:).

Zachęcamy do zapoznania się z poniższym linkiem:

https://www.facebook.com/GKWBytom/posts/394833909137353
Informacja
Informujemy, że dzień 07.01.2022r. (piątek) będzie dniem wolnym od pracy w Firmie Ekomax Sp. z o.o.

Wspaniałych Świąt Bożego Narodzenia spędzonych w ciepłej, rodzinnej atmosferze, samych szczęśliwych dni w nadchodzącym roku oraz szampańskiej zabawy sylwestrowej życzy klientom Firma Ekomax.
Fair Play 2021
26 listopada 2021 r. już po raz 24. przyznano certyfikaty „Przedsiębiorstwo Fair Play” – jedne z najbardziej prestiżowych wyróżnień biznesowych w Polsce. W obecności gości – nie tylko przedsiębiorców, ale też przedstawicieli władz, organizacji biznesowych i mediów, certyfikaty trafiły do 190 firm z całej Polski. To doniosłe wydarzenie odbyło się w równie doniosłym miejscu – w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.
W imieniu Firmy Ekomax Sp. z o.o. certyfikat „Przedsiębiorstwo Fair Play” odebrał Pan Miłosz Omastka Prezes Regionalnego Centrum Biznesu.
Serdecznie dziękujemy za to niezwykłe wyróżnienie, jest ono dla nas mobilizacją do dalszego rozwoju firmy w oparciu o zasady etyki biznesu.
W ramach umowy z Urzędem Miejskim w Gliwicach w najbliższą sobotę tj. 27 listopada mamy kolejną odsłonę cyklicznych zbiórek elektrośmieci na osiedlach Brzezinka i Łabędy.
Przy okazji przypominamy, że elektrośmieci nie wolno wyrzucać razem z innymi odpadami.
Zachęcamy do uczestnictwa w zbiórkach. Mając na uwadze dobro naszego środowiska naturalnego zbieramy sprzęty takie jak: pralki, lodówki, telewizory, mikrofalówki, sprzęt komputerowy, sprzęt AGD ten duży i ten mały, baterie itp.
Szczegółowy harmonogram zbiórek znajdą Państwo na stronie Urzędu Miejskiego w Gliwicach, naszym Facebooku oraz w poniższym pliku.

Dostrzegając potrzebę wsparcia cennej inicjatywy, Ekomax wzorem lat poprzednich został Inwestorem Społecznym Szlachetnej Paczki i Akademii Przyszłości.

Firma Ekomax Sp. z o.o. wspomogła Stowarzyszenie Górnośląskich Kolei Wąskotorowych - SGKW Bytom w uruchomieniu nowej instalacji centralnego ogrzewania w nastawni poprzez dostarczenie płynu niskokrzepnącego Glikomax.
Szczegóły prac udostępniło na swoim profilu FB Stowarzyszenie SGKW Bytom : https://www.facebook.com/GKWBytom/posts/340449217909156
W niedzielę, 17 października, w katowickim NOSPR-ze odbyła się gala z okazji 25-lecia Śląskiej Loży Business Center Club. Wydarzenie podzielono na dwie części - oficjalną wraz z wręczeniem nagród oraz uroczysty koncert „Włoska gala operowa”.
Podczas uroczystości Prezes Zarządu Ekomax. Sp. z o.o. Stanisław Guszta odebrał nagrodę Loży Katowickiej Business Center Club Menedżer 25-lecia za łączenie rozwoju firmy z działaniem na rzecz idei przedsiębiorczości.

W poniedziałek, 4 października br., w Willi Goldsteinów w Katowicach odbyło się spotkanie zorganizowane przez Lożę Katowicką BCC, którego temat brzmiał: „Miasto inteligentne w praktyce. Co znaczy być smart?”

Mamy przyjemność poinformować Państwa, że Ekomax Sp. z o.o. jest jednym ze sponsorów nadchodzącego wydarzenia „X Etnograficznego Rajdu Rowerowego śladami prof. Romana Reinfussa” organizowanego przez Stowarzyszenie GorliceBike.
Wszystkim uczestnikom życzymy szerokiej drogi i połamania szprych.
Industriada 2021
11 września 2021 roku odbyła się Industriada w Bytomiu, gdzie można było odwiedzić bytomską stację Górnośląskich Kolei Wąskotorowych i wziąć udział w przygotowanych tam wydarzeniach. Nie mogło i nas tam zabraknąć. Ekomax. Sp. z o.o. był jednym z organizatorów tego cyklicznego wydarzenia.
informacja

Informujemy, że dzień 04.06.2021r. (piątek) będzie dniem wolnym od pracy w Firmie Ekomax Sp. z o.o.

Wszystkiego co najlepsze na Święta Wielkiej Nocy, wiosennych nastrojów, ciepłej, radosnej atmosfery, miłych spotkań z Najbliższymi oraz smacznego jajka i mokrego Lanego Poniedziałku.

Zarząd i Pracownicy Ekomax Sp. z o.o.

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz zbliżającego się Nowego Roku pragniemy serdecznie podziękować za dotychczasową współpracę oraz złożyć Naszym Klientom, moc gorących życzeń, Zdrowia, Szczęścia i Wszelkiej Pomyślności.

                                                                          Zarząd i Pracownicy Ekomax Sp. z o.o.
                                                                                               
Fair Play 2020

27 listopada poznaliśmy wyniki kolejnej edycji programu „Przedsiębiorstwo Fair Play”.
W tym roku nasza Firma otrzymała szczególne wyróżnienie w zakresie działań proekologicznych.

Jest ono dla nas motywacją do dalszego rozwoju w tym kierunku.
Jesień rozpoczynamy od edukacji ekologicznej.
Wspólnie z Zespołem Szkolno-Przedszkolnym Nr 1 w Gliwicach rozpoczynamy kampanię edukacyjną pn. „ekoLOGICZNIE”.
W ramach kampanii zostaną przeprowadzone zabawy i konkursy podnoszące świadomość ekologiczną wśród dzieci i młodzieży
Medal Europejski
Mamy ogromną przyjemność poinformować Państwa, że linia naszych ekologicznych produktów Greenline i Agroline otrzymała Medal Europejski w ramach przedsięwzięcia organizowanego przez Business Centre Club pod honorowym patronatem Europejskiego Komitetu Ekonomiczno-Społecznego w Brukseli.
Informacja

Informujemy, że dzień 12.06.2020r. (piątek) będzie dniem wolnym od pracy w Firmie Ekomax Sp. z o.o.

W dniu 29 lutego 2020  roku na terenie Politechniki Śląskiej w Gliwicach odbyła się XXVIII Edycja Ogólnopolskiego Konkursu Chemicznego dla młodzieży szkół średnich. W eliminacji wzięło udział 128 uczennic i uczniów z 38 szkół, z aż 8 województw.

Biznes Szpitalom

Ekomax Sp. z o.o. uczestniczy w akcji  BIZNES SZPITALOM organizowanej przez Business Centre Club.

Mamy przyjemność poinformowania Państwa, że Ekomax Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością otrzymała od Business Centre Club tytuł Firmy Dobrze Widzianej 2020.

To niezwykłe wyróżnienie mobilizuje nas do dalszej pracy w kierunku rozwoju zasad równouprawnienia oraz społecznej odpowiedzialności biznesu.
Informujemy, że dzień 10 kwietnia (piątek) będzie dniem wolnym od pracy w Firmie Ekomax.

Z okazji Świąt Wielkanocnych życzymy naszym Klientom i Partnerom Biznesowym, aby ten wyjątkowy czas był pełen wiary, nadziei i miłości, a spotkania w gronie najbliższych upływały w miłym, wiosennym nastroju.

Zarząd i Pracownicy Ekomax Sp. z o.o.
Komunikat
Szanowni Klienci i Wspołpracownicy,

w związku z szerzącą się pandemią koronawirusa, zwracamy się z uprzejmą prośbą o stosowanie środków ochrony osobistej, tj. rękawiczek jednorazowych i maseczki na twarz, podczas każdej wizyty w naszej Firmie.
Jednocześnie prosimy, abyście Państwo nie wchodzili do biurowca, lecz za każdym razem kontaktowali się z przedstawicielem danego działu telefonicznie - numery telefonów zostały wywieszone w widocznym miejscu przy wejściu.

Dziękujemy za zrozumienie.
Zarząd Ekomax Sp. z o. o.
Rejestr BDO
Informujemy, że od 1 stycznia 2020 roku wszelkie odbiory odpadów odbywają się tylko i wyłącznie przez rejestr BDO. Ponadto zaznaczamy, że zgłoszenie chęci przekazania odpadów powinno być poprzedzone zgłoszeniem telefonicznym lub mailowym.
Chcąc przekazać odpad do Firmy Ekomax proszę zawsze wybierać z miejsc prowadzenia działalności SIEDZIBĘ.
Fair Play 2019

22 listopada 2019 roku w warszawskim Centrum EXPO XXI odbyła się Wielka Gala XXII edycji programu „Przedsiębiorstwo Fair Play”, na której nastąpiło uroczyste wręczenie nagród laureatom programu „Przedsiębiorstwo Fair Play” 2019.

W imieniu Ekomax Sp. z o.o. to wyjątkowe wyróżnienie odebrała Wiceprezes Zarządu Pani Agnieszka Krupińska.

Mamy przyjemność poinformaować Państwa, że Ekomax Sp. z o.o. przykładem lat poprzednich również i w tym roku jest Inwestorem Społecznym wspierającym Szlachetną Paczkę i Akademię Przyszłości.

Już w najbliższą niedzielę, jak co roku wszystkich serdecznie zapraszamy do Śląskiego Ogrodu Botanicznego w Mikołowie na Dzień Geologii. W godzinach od 12 do 16 na dolnym parkingu będzie przeprowadzona akcja zbiórki elektroodpadów, w której za przyniesiony sprzęt będzie można otrzymać roślinkę ufundowaną przez Szkółkę Krzewów Ozdobnych Artur Tomiczek z Gierałtowic.


15 czerwca odbyło się uroczyste wręczenie pucharów na zakończenie rozgrywek sezonu 2018/2019 I Ligi Piątek Piłkarskich. Drużyna Ekomax w tym roku zajęła III miejsce.

Gratulujemy pozycji i życzymy wielu sukcesów w przyszłym sezonie. 

Już w najbliższą niedzielę, jak co roku wszystkich serdecznie zapraszamy do Śląskiego Ogrodu Botanicznego w Mikołowie na Międzynarodowy Dzień Bioróżnorodności. W godzinach od 12 do 18 najmłodszych czeka szereg atrakcji między innymi: gra ogrodowe różnorodności, warsztaty, zabawy, zapraszamy również do zielono-niebieskiego namiotu Ekomaxu, gdzie najmłodsi nauczą się poprzez zabawę wielu ciekawych rzeczy na temat świata roślin, zwierząt i ochrony przyrody.

W dniach 9 i 23 marca 2019 roku na terenie Politechniki Śląskiej w Gliwicach odbyła się XXVII Edycja Ogólnopolskiego Konkursu Chemicznego dla młodzieży szkół średnich. W eliminacji wzięło udział 156 uczennic i uczniów z 43 szkół, z aż 10 województw.

Ekomax Sp. z o.o. objęła powyższe wydarzenie patronatem sponsorskim. Gratulujemy wszystkim laureatom i życzymy dalszego rozwoju w poznawaniu tajników chemii.
STOU 10W/30 ,STOU 10W/40, UTTO 10W/30
Dostępne opakowania 5 L , 20 L, 30 L, 200 L.
Jeżeli chcieliby Państwo poznać szczegóły naszej oferty, zachęcamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami handlowymi.

   Z okazji Świąt Bożego Narodzenia,
   życzymy Państwu samych radosnych i ciepłych chwil,
   spędzonych w gronie najbliższych Wam osób.
   Niech nadchodzący rok będzie szansą
   na realizację nowych planów i wyzwań,
   zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym.

                              Zarząd i Pracownicy Ekomax Sp. z o.o.

Firma Ekomax Sp. z o.o. jak co roku ma zaszczyt bycia Inwestorem Społecznym Szlachetnej Paczki.

Szlachetna Paczka jest obecnie jednym z najbardziej rozpoznawalnych projektów społecznych w Polsce. Wbrew pozorom, nie zajmuje się robieniem paczek. Jest oparta na pracy z darczyńcami i wolontariuszami.

23 listopada br. w warszawskim hotelu Sangate Hotel Aiport odbyła się  Wielka Gala SYLWETKI I MARKI POLSKIEJ GOSPODARKI 2018. Firmę Ekomax Sp. z o.o. w tym wydarzeniu reprezentowali Pan Józef Wawrejko – Dyrektor Handlowy oraz Pan Piotr Halinowski – Kierownik Działu Sprzedaży Produktów.
Fair Play 2018

16 listopada w Warszawskim Centrum EXPO XXI odbyła się jak co roku gala wręczenia nagród laureatom programu „Przedsiębiorstwo Fair Play” 2018.

Nasza Firma również i w tym roku otrzymała Certyfikat „Przedsiębiorstwo Fair Play” potwierdzający naszą rzetelność.

Mamy szczególną przyjemność poinformować, że w tym roku Pan Stanisław Guszta – Prezes Zarządu otrzymał nagrodę specjalną Ambasadora Fair Play w Biznesie.
PalmJazz 2018

Już 20 października rozpoczyna się 9 edycja Festiwalu Form Etnicznych Jazzowych PalmJazz.  Idea pomysłodawcy i dyrektora artystycznego – Krzysztofa Kobylińskiego jest niezmienna od lat. Chodzi o wyszukanie artystów świetnych, świeżych, oryginalnych, a jednocześnie prezentacje wirtuozerskich gwiazd jazzu i muzyki etnicznej.
Piszą o nas!

W dniu 25 maja 2018 roku został przeprowadzony u nas audyt przez przedstawicieli PGNiG TERMIKA Energetyka Przemysłowa S.A. Zachęcamy do zapoznania się z jego wynikami zaprezentowanymi we wrześniowym wydaniu magazynu pracowników Grupy Kapitałowej PGNiG TERMIKA Energetyka Przemysłowa S.A.

Serdecznie zapraszamy na zbiórkę elektrosprzętu oraz baterii w dniu 12 października 2018 roku w godzinach 7.30-9.00, na parkingu Zespołu Szkolno- Przedszkolnego nr 1 (Szkoła Podstawowa nr 16 oraz Przedszkole Miejskie nr 2) w Gliwicach przy ulicy Kilińskiego 1.

W przypadku odpadów o dużych rozmiarach tj. lodówki, zamrażarki, pralki itp. istnieje możliwość bezpłatnego odbioru bezpośrednio z domu po wcześniejszym zgłoszeniu podczas zbiórki lub pod numerem telefonu 882-102-882.

23 - 24 czerwca odbywać się będzie kolejna edycja Festiwalu Kwiatów w Miejskim Ogrodzie Botanicznym w Zabrzu, w tym roku połączona z obchodami 80 - lecia Miejskiego Ogrodu Botanicznego.

Mamy przyjemność poinformować, że zielono-niebieska Drużyna Ekomax w rozgrywkach gliwickiej ligi piłki nożnej pięcioosobowej w sezonie 2017/2018 zajęła II miejsce.

Serdecznie gratulujemy Zespołowi  i życzymy dalszych sukcesów w przyszłym sezonie.

Już w najbliższą niedzielę, jak co roku wszystkich serdecznie zapraszamy do Śląskiego Ogrodu Botanicznego w Mikołowie na Międzynarodowy Dzień Bioróżnorodności. W godzinach od 12 do 18 najmłodszych czeka szereg atrakcji między innymi: gra bioróżnorodność, warsztatowo, zabawy z recyklingiem, zapraszamy również do zielono-niebieskiego namiotu Ekomaxu, gdzie najmłodsi nauczą się poprzez zabawę wielu ciekawych rzeczy na temat świata roślin, zwierząt i ochrony przyrody.

5 maja w sześciu miejscach Gliwic będzie można oddać odpady niebezpieczne.

Podczas miejskiej zbiórki odpadów szczególnie szkodliwych dla środowiska naturalnego będzie można oddać naszej Firmie substancje palne, toksyczne i korozyjne. W mobilnym punkcie zbiórki odpadów przyjmowane będą m.in. termometry rtęciowe, akumulatory, baterie, kleje, farby, tusze, chemikalia, rozpuszczalniki, zużyty olej silnikowy, środki ochrony roślin, pojemniki ciśnieniowe i elektrośmieci.

Z okazji Świąt Wielkanocnych życzymy naszym Klientom i Partnerom Biznesowym, aby ten wyjątkowy czas był pełen wiary, nadziei i miłości, a spotkania w gronie najbliższych upływały w miłym, wiosennym nastroju.

Zarząd i Pracownicy Ekomax Sp. z o.o.
16 Targi PSB

W dniach 6-7 marca 2018 w Kielcach odbędą się 16 Targi PSB. Ze strony 355 Partnerów PSB pojawi się ok. 1800 przedstawicieli gotowych do negocjacji ofert handlowych przygotowanych przez Wystawców. W Hali Namiotowej „I” nasza firma będzie miała swoje stanowisko o nr I-9, na którym zaprezentuje szeroką gamę produktów, w śród których zostaną zaprezentowane dwie nowe marki produktów: Agroline – oleje dla rolnictwa, leśnictwa i ogrodu oraz Greenline – produkty z recyklingu.

Serdecznie zapraszamy.
Informacja

Informujemy, że dzień 2 stycznia 2018r. (wtorek) będzie dniem wolnym od pracy w Firmie Ekomax Sp. z o.o.

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz zbliżającego się Nowego Roku pragniemy serdecznie podziękować za dotychczasową współpracę oraz złożyć Naszym Klientom, moc gorących życzeń, zdrowia, szczęścia i wszelkiej pomyślności.

                                                                 Zarząd oraz Pracownicy Ekomax Sp. z o.o.

24 listopada 2017 roku w Expo XXI w Warszawie odbyła się gala wręczenia nagród Przedsiębiorstwo Fair Play 2017.

W imieniu Ekomax Sp. z o.o. to wyjątkowe wyróżnienie odebrał Dyrektor Handlowy Pan Józef Wawrejko.

Firma Ekomax Sp. z o.o. jak co roku ma zaszczyt bycia Inwestorem Społecznym Szlachetnej Paczki.

Szlachetna Paczka to to unikalny w skali światowej system precyzyjnej, konkretnej i mądrej pomocy rodzinom w potrzebie zorganizowany na tak dużą skalę. To oryginalny polski pomysł. Obecnie jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych i najlepiej zorganizowanych projektów społecznych w Polsce.
PalmJazz 2017

Joshua Redman, Stanisław Soyka, Steve Coleman, Al Di Meola – oto kilka dobrych powodów, żeby w listopadzie nie siedzieć w domu. 2 listopada rozpocznie się ósma edycja Międzynarodowego Festiwalu Form Etnicznych i Jazzowych PalmJazz.

Jak co roku Ekomax Sp. z o.o. jest sponsorem tego niezwykłego wydarzenia, serdecznie zapraszamy miłośników dobrej muzyki do uczestnictwa w koncertach.

Serdecznie zapraszamy w najbliższą sobotę w godzinach od 10 do 15 do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 w Gliwicach na Festyn Rodzinny.
Szkoła przygotowała szereg atrakcji m.in. konkursy z nagrodami, skoki w workach, rzut kaloszem, mecz towarzyski w piłkę siatkową, rodzinne sadzenie drzewek.
Najmłodszych zachęcamy do odwiedzenia namiotu Ekomax, gdzie jak zawsze znajdą szarady, zgadywanki, kolorowanki  o tematyce ekologicznej.


17 września 2017 r. w godzinach 12.00-18.00 w trakcie obchodów Dnia Dzikiej Fauny, Flory i Siedlisk Naturalnych już po raz kolejny goście odwiedzający Ogród Botaniczny w Mikołowie, na parkingu przy bramie głównej, będą mogli oddać zużyty lub zepsuty sprzęt elektryczny i elektroniczny pracownikom firmy EKOMAX Sp. z o.o.
Ogłoszenie

Uprzejmie informujemy, że 14 sierpnia jest dniem wolnym w naszej firmie.

W związku z powyższym w tym dniu Ekomax będzie nieczynny.
Informacja

W związku z przepięciem centrali telefonicznej przez operatora zewnętrznego w najbliższy piątek tj. 30.06. od godziny 9:00 przez około 3 godziny nie będą działały telefony stacjonarne w naszej Firmie.

Zainteresowanych prosimy o kontakt z pracownikami poprzez telefony komórkowe.

Bardzo przepraszamy za niedogodności z tym związane.
Gepard Biznesu 2016

21 czerwca 2017 r. w Warszawie odbył się  XIV Kongres Gospodarki Polskiej, w którym wzięło udział 170 osób. Kongregacja Przemysłowo-Handlowa świętowała na nim 15-lecie działalności.
W czasie kongresu odbyło się uroczyste podsumowanie konkursów Instytutu Europejskiego Biznesu.
Firma Ekomax Sp. z o.o. otrzymała wyróżnienie za dynamiczny rozwój i wzrost wartości rynkowej w 2016 roku.
Serdecznie dziękujemy Instytutowi Europejskiego Biznesu za tą cenną nagrodę, jest ona dla nas motywacją do dalszego działania.
Laurka dla Ekomaxu

Dzieci ze świetlicy Szkoły Podstawowej nr 16 z Gliwic przygotowały dla Firmy Ekomax  przepiękną kartkę  z podziękowaniami w rozmiarze XXL.

Bardzo dziękujemy za miłą niespodziankę i życzymy wszystkim dzieciom udanych oraz bezpiecznych wakacji.

W minionym tygodniu zakończyły się zmagania w ramach rozgrywek I Ligi Piątek Piłkarskich. Zielono-niebieska drużyna Ekomaxu zdobyła I miejsce.

Gratulujemy zwycięzcom i życzymy wielu sukcesów w przyszłym sezonie.

Wszystkich miłośników koni zapraszamy już w najbliższą sobotę do Smolnicy na patriotyczno-historyczną imprezę rodzinno-plenerową „Kawaleryjka” z okazji 100 rocznicy szarży I Pułku Ułanów pod Krechowcami.

Znajdą Państwo tam również nasze stanowisko z grami i zabawami dla najmłodszych połączonymi z edukacją ekologiczną.

Przy okazji festynu prowadzona będzie zbiórka krwi przez Regionalne Centrum Krwiodawstwa     i Krwiolecznictwa w Katowicach.

Serdecznie zapraszamy Rodziców wraz z pociechami do uczestnictwa w imprezie i zachęcamy do pomocy potrzebującym poprzez przekazanie krwi.

Kolejny Dzień Bioróżnorodności za nami, serdecznie dziękujemy wszystkim za ogromne zainteresowanie naszą zbiórką eletroodpadów, oraz Ogrodowi Botanicznemu w Mikołowie za wszelką pomoc przy organizacji tego wydarzenia.

Dzieci zapraszamy już jesienią do naszego zielono-niebieskiego kącika ekologicznego.

W dniu 14 maja serdecznie zapraszamy wszystkich na Dzień Bioróżnorodności organizowany na terenie Śląskiego Ogrodu Botanicznego w Mikołowie.

Jak co roku Święto to połączone jest z akcją „Zamień odpady na kulturalne wypady”, w której za przyniesienie elektroodpadów otrzymają Państwo zaproszenia do placówek kulturalnych lub sadzonki roślin ufundowane przez Szkółkę Krzewów Ozdobnych Artur Tomiczek.

Serdecznie zapraszamy na festyn rodzinny, który odbędzie się 6 maja 2017 r. w Gimnazjum Nr 4 przy ul. Asnyka 36 od godz. 13:00 do godz. 17:00.


My również tam będziemy – zapraszamy do naszego stanowiska, gdzie będą prowadzone ekologiczne zabawy quizowe, jak również będzie możliwość przekazania drobnych elektroodpadów oraz baterii lub zgłoszenie do odbioru większego zużytego/zepsutego sprzętu elektronicznego i elektrycznego bezpośrednio z domu.

Zdrowych, spokojnych Świąt Wielkanocnych, pełnych nadziei oraz miłości. Pogodnego nastroju oraz najwspanialszych spotkań wśród rodziny i najbliższych przyjaciół życzą Zarząd oraz Pracownicy Ekomax Sp. z o.o.
Serdecznie zapraszamy na zbiórkę elektrosprzętu oraz baterii w dniu 10 kwietnia 2017 roku w godzinach 7.30-10.00, na parkingu Zespołu Szkolno- Przedszkolnego nr 1 (Szkoła Podstawowa nr 16 oraz Przedszkole Miejskie nr 2) w Gliwicach przy ulicy Kilińskiego 1.
W dniach 4 i 18 marca 2017 roku na terenie Politechniki Śląskiej w Gliwicach odbyła się XXV Edycja Ogólnopolskiego Konkursu Chemicznego dla młodzieży szkół średnich. W eliminacji wzięło udział 149 uczennic i uczniów z 47 szkół, z aż 10 województw.

Ekomax Sp. z o.o. objęła powyższe wydarzenie patronatem sponsorskim. Gratulujemy wszystkim laureatom i życzymy dalszego rozwoju w poznawaniu tajników chemii.
Sprawozdania 2016

Pierwszy kwartał 2016 roku to dla wielu przedsiębiorców trudny pod kątem formalnym okres. Wtedy bowiem trzeba przygotowywać różnorodne sprawozdania dotyczące ochrony środowiska. Wiąże się to ze zbieraniem danych, analizą, wypełnianiem wszelkiej dokumentacji i składaniem raportów, a także wnoszeniem różnych opłat. Zaniedbanie w tej kwestii może prowadzić do przykrych i kosztownych konsekwencji. Chętnie wyręczymy Państwa z tego obowiązku przygotowując stosowane sprawozdania i zestawienia. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług.
Spokojnych, radosnych oraz szczęśliwych Świąt Bożego Narodzenia. Chwili odpoczynku
w rodzinnym gronie, wszelkiej pomyślności i pasma sukcesów w nadchodzącym 2017 Roku życzą Zarząd oraz Pracownicy Ekomax Sp. z o.o
Jest nam niezwykle miło, że po raz kolejny z rzędu mogliśmy wspierać tak ważne wydarzenie kulturalne, jakim jest dla naszego regionu Palm Jazz Festiwal.

Liczymy na dalszą, równie owocną współpracę w przyszłym roku.
Fair Play 2016
25 listopada 2016 roku Ekomax Sp. z o.o. otrzymała Certyfikat Jakości Biznesu "Przedsiębiorstwo Fair Play" 2016 oraz Platynowy Laur przyznawane przez Krajową Izbę Gospodarczą.

Firma Ekomax Sp. z o.o. jak co roku ma zaszczyt bycia Inwestorem Społecznym Szlachetnej Paczki. Chętnie uczestniczymy w tym wydarzeniu ponieważ głęboko wierzymy, że Szlachetna Paczka to dużo więcej niż jednorazowa akcja zbiórki prezentów dla potrzebujących.

Serdecznie zapraszamy na bezpłatną zbiórkę elektrosprzętu oraz baterii w dniu 15 listopada 2016 roku w godzinach 7.30-10.00, na parkingu Zespołu Szkolno- Przedszkolnego nr 1 (Szkoła Podstawowa nr 16 oraz Przedszkole Miejskie nr 2) w Gliwicach przy ulicy Kilińskiego 1.

18 października 2016 roku ruszyła VII edycja PalmJazz Festiwal sponsorowanego między innymi przez Ekomax Sp. z o.o.

Tegoroczna odsłona festiwalu PalmJazz, to kilkanaście koncertów i szereg znakomitych muzyków, między innymi: Carlos Martins Quartet, Erik Truffaz Quartet, Anatol Stefanet Trio, Stanley Clarke Band, Hiromi, Anna Maria Jopek i wielu, wielu innych.

16 października 2016 r. w godzinach 12.00-17.00 w trakcie obchodów Światowego Dnia Żywności już po raz kolejny goście odwiedzający Ogród Botaniczny w Mikołowie, na parkingu przy bramie głównej, będą mogli oddać zużyty lub zepsuty sprzęt elektryczny i elektroniczny pracownikom firmy EKOMAX Sp. z o.o. W zamian za dostarczony sprzęt otrzymają Państwo sadzonkę byliny lub krzewu ufundowane przez Szkółkę Krzewów Ozdobnych pana Artura Tomiczka oraz drzewka owocowe starych odmian pochodzące z kolekcji sadowniczej Śląskiego Ogrodu Botanicznego.

W dniu 18 czerwca 2016r, w Zakopanem odbyły się XI Mistrzostwa Polski Firm Komunalnych, Wodociągowych, Energetycznych i Gazowniczych w piłce nożnej.

Już 18 czerwca tj. w najbliższą sobotę organizowany jest Festyn na Powitanie Lata i Dzień Dziecka w Starych Gliwicach. Wszystkich zainteresowanych oddaniem zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego serdecznie zapraszamy w godzinach od 10 do 15 na stoisko Ekomax, gdzie najmłodsi będą mogli wykazać się znajomością zagadnień związanych ze środowiskiem przyrodniczym i gospodarką odpadami.
W najbliższą sobotę tj. 4 czerwca odbędą się dwa festyny szkolne:
  •  Szkoła Podstawowa nr 7 w Gliwicach organizuje  Festyn Radości. Od godziny 10 do 16 będzie można między innymi wysłuchać występów wokalnych, a także oddać zużyty sprzęt elektroniczny. Zapraszamy również do kącika edukacyjnego dla najmłodszych zorganizowanego przez firmę Ekomax,
  • Szkoła Podstawowa nr 5 w Zabrzu organizuje od godziny 14 Festyn Rodzinny połączony z występami wokalnymi laureatów szkolnych. Podczas festynu jak co roku prowadzona będzie zbiórka elektroodpadów,

W najbliższy wtorek tj. 24 maja br.  w godzinach 7:30 – 10:00  na parkingu Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Nr 1 (Przedszkole Miejskie nr 2 oraz Szkoła Podstawowa nr 16) przy ulicy  Kilińskiego 1 w Gliwicach zostanie przeprowadzana bezpłatna zbiórka „elektrośmieci”.

Za nami Festyn z okazji Święta Bioróżnorodności zorganizowany przez Śląski Ogród Botaniczny w Mikołowie. Serdecznie dziękujemy wszystkim za przyniesienie elektroodpadów, zainteresowanie akcją przeszło nasze najśmielsze oczekiwania.

15 maja 2016 r. w godzinach 12.00-17.00 (na parkingu szutrowym, zaraz za bramą wjazdową) w trakcie obchodów Międzynarodowego Dnia Bioróżnorodności już po raz kolejny goście odwiedzający Ogród Botaniczny w Mikołowie, będą mogli oddać zużyty lub zepsuty sprzęt elektryczny i elektroniczny w odpowiednie ręce, czyli pracownikom firmy EKOMAX Sp. z o.o.
7 maja br. Urząd Miejski w Gliwicach przy współpracy z Ekomax Sp. z o.o organizuje zbiórkę odpadów niebezpiecznych. W sześciu miejscach Gliwic będzie można oddać m.in.: termometry rtęciowe, akumulatory, baterie, kleje, farby, tusze, chemikalia, rozpuszczalniki, zużyty olej silnikowy, środki ochrony roślin, pojemniki ciśnieniowe i elektroodpady.
Kolejna zbiórka elektroodpadów, która prowadzona będzie przez Ekomax, w dniu 22 kwietnia. Tym razem pod hasłem: "ZATROSZCZ SIĘ O ŚRODOWISKO, POMÓŻ NIEPEŁNOSPRAWNYM". Szczegóły na plakacie. Zapraszamy.
W dniach 5 i 30 marca 2016 roku na terenie Politechniki Śląskiej w Gliwicach odbyła się XXIV Edycja Ogólnopolskiego Konkursu Chemicznego dla młodzieży szkół średnich. W eliminacji wzięło udział 182 uczniów z 52 szkół, z 6 województw. Ekomax Sp. z o.o. objęła powyższe wydarzenie patronatem sponsorskim. Gratulujemy wszystkim laureatom i życzymy dalszego rozwoju w poznawaniu tajników chemii.
24 marca 2016 roku kolejny nasz produkt otrzymał Atest Higieniczny Państwowego Zakładu Higieny. Tym produktem jest Rozpuszczalnik Uniwersalny EKOSOLV 2, służący do rozcieńczania farb, lakierów oraz mycia narzędzi malarskich.
Z okazji Świąt Wielkanocnych życzymy wszystkim Naszym Partnerom, Przyjaciołom, Klientom i Współpracownikom, wszystkiego co najlepsze i najprzyjemniejsze, rodzinnej atmosfery, szczęścia osobistego, pogody ducha, smacznego święconego jajka i suto zastawionych stołów.                     

                                                                 Zarząd i Pracownicy Ekomax Sp. z o.o.
Kolejny rok kończymy miłym akcentem. Od Szlachetnej Paczki Firma Ekomax Sp. z o.o. otrzymała dyplom uznania jako Inwestor Społeczny. W Nowy Rok wchodzimy z mottem XV edycji akcji "Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego".

W dniu wczorajszym odbył się uroczysty Finał XVI Wojewódzkiego Konkursu Plastyczno-Literackiego „Żyj tak, aby innym było z Tobą dobrze” organizowanych przez Szkołę Podstawową nr 7 w Gliwicach pod honorowym patronatem Dyrektora Delegatury KO w Gliwicach oraz Prezydenta Miasta Gliwice.
Szlachetna Paczka
W tym roku Ekomax Sp. z o.o. razem z Szlachetną Paczką walczymy z biedą jako Inwestor Społeczny! Inwestycja w rozwój Szlachetnej Paczki to inwestycja w zmianę mentalności, dlatego zachęcamy i Was do wsparcia tej idei. 
Fair Play 2015
27 listopada 2015 roku Ekomax Sp. z o.o. otrzymała Certyfikat Jakości Biznesu "Przedsiębiorstwo Fair Play" 2015 oraz Złoty Laur przyznawane przez Krajową Izbę Gospodarczą.
Wszystkich uczniów szkół podstawowych zapraszamy do udziału w XVI Wojewódzkim Konkursie Plastyczno-literackim pt. „Żyj tak, aby innym było z Tobą dobrze”. Zadaniem każdego uczestnika będzie wykonanie pracy plastycznej i literackiej w temacie przewodnim konkursu oraz złożenie ich w terminie do 20 listopada 2015 roku w SP nr 7 w Gliwicach.
W sobotę, 24 października, odbędzie się  zbiórka odpadów niebezpiecznych. Akcja, współorganizowana przez Ekomax Sp. z o.o. oraz Urząd Miejski w Gliwicach, zostanie przeprowadzona w pięciu punktach w mieście.
21 października 2015 roku rusza VI edycja PalmJazz Festival sponsorowanego między innymi przez Ekomax Sp. z o.o.
 
Niewiele jest takich wydarzeń muzycznych, które dają tak wiele wrażeń. PalmJazz Festival to obecnie jedno z najważniejszych przedsięwzięć okołojazzowych w Polsce, które gromadzi fanów jazzu, muzyki etnicznej, klasycznej, a także elektronicznej, z całego kraju.
W trakcie obchodów Światowego Dnia Drzewa na terenie Śląskiego Ogrodu Botanicznego w Mikołowie, 11 października 2015 r., w godz. 11-17, po raz kolejny w tym roku, przeprowadzimy akcję zbiórki elektroodpadów połączoną z edukacją proekologiczną dla najmłodszych.
W minioną sobotę na terenie Zespołu Szkolno Przedszkolnego nr 1 w Gliwicach odbył się „Jesienny Rodzinny Piknik Sportowy” połączony z uroczystym otwarciem kompleksu sportowego i placu zabaw.
W dniu 3 października br., w ramach pikniku sportowego organizowanego przez Zespół Szkolno Przedszkolny Nr 1 (Szkoła Podstawowa Nr 16, Przedszkole Miejskie Nr 2) w Gliwicach, poprowadzimy „Kącik Małego Ekologa”, gdzie – pod okiem instruktorów – dzieci będą miały okazję poznać zasady  segregacji odpadów.
W dniach 20-21 czerwca 2015 roku na terenie gmin Rewal, Niechorze oraz Pobierowo odbył się turniej w ramach II Pucharu Polski Firm i Zakładów Pracy w piłce nożnej sześcioosobowej. Drużyna Ekomax zdobyła V miejsce w powyższym turnieju oraz I miejsce w X Mistrzostwach Polski Firm Komunalnych, Wodociągowych, Energetycznych i Gazowych.
W marcu 2015 roku odbył się XXIII Ogólnopolski Konkurs Chemiczny dla uczniów szkół średnich organizowany przez Politechnikę Śląską w Gliwicach. Wśród sponsorów nagród znalazł się między innymi Ekomax Sp. z o.o. Gratulujemy wszystkim laureatom!
Za nami Festyn z okazji Święta Bioróżnorodności zorganizowany przez Śląski Ogród Botaniczny w Mikołowie. Serdecznie dziękujemy wszystkim za przyniesienie elektroodpadów, zainteresowanie akcją przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. Zapraszamy na kolejną zbiórkę przy okazji Światowego Dnia Drzewa który odbędzie się 11 października 2015 roku.
17 maja 2015 roku serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na Międzynarodowy Dzień Bioróżnorodności organizowany przez Śląski Ogród Botaniczny w Mikołowie przy ulicy Sosnowej 5. W programie między innymi zbiórka elektroodpadów prowadzona przez Ekomax Sp. z o.o. w ramach akcji ”zamień odpady na kulturalne wypady”, eko-bazar, zabawy podwórkowe i wiele, wiele innych atrakcji.
W  dniu  25.01.2015r. została rozegrana  XX  edycja  turnieju  piłki  nożnej  pięcioosobowej  o  puchar  im.  Józefa  Podlesia. W turnieju tym zielono-niebieska drużyna Ekomax zdobyła I miejsce.
Informujemy, ze dniem 1 stycznie 2015 roku na mocy rozporządzenia Ministra Środowiska z dnia 12 grudnia 2014r. w sprawie wzorów dokumentów stosowanych na potrzeby ewidencji odpadów, zostały wprowadzone nowe wzory Kart Przekazania Odpadów oraz Kart Ewidencji Odpadów.
 
Podczas konferencji„Biznes – Nauka – Samorząd. Partnerstwo na rzecz inteligentnego rozwoju” zorganizowanej 30 października 2014 roku przez Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego we współpracy z Górnośląską Agencją Przedsiębiorczości i Rozwoju sp. z o.o. oraz Parkiem Naukowo-Technologicznym „TECHNOPARK GLIWICE” wręczono nagrody i wyróżnienia szóstej edycji konkursu InnowatorŚląska 2013.
 
12 grudnia 2014 r. w EXPO XXI w Warszawie odbyło się uroczyste ogłoszenie wyników XVII edycji programu "Przedsiębiorstwo Fair Play" oraz wręczenie nagród Laureatom tytułu "Przedsiębiorstwo Fair Play" 2014. W imieniu Ekomax Sp. z o.o. Srebrny Laur odebrał V-ce Prezes Zarządu Tomasz Grabowski.
 
Rusza piąta jubileuszowa edycja gliwickiego Palmjazz, którego Ekomax Sp z o.o. ma przyjemność być sponsorem. Tym razem jazz będzie królował w mieście od 26 października do 11 listopada oraz 29 i 30 listopada. Wszystkie koncerty będą miały miejsce w centrum Jazovia na gliwickim rynku. W imieniu organizatorów zapraszamy!

 

Kontakt

Chcę być informowany o nowościach i promocjach

Dojazd

Zobacz na google maps

Adres

EKOMAX SP. Z O. O.
44-100 GLIWICE,
UL. PSZCZYŃSKA 206

E-MAIL EKOMAX@EKOMAX.COM.PL
Numer BDO: 000000645
 

tel. +48 32 335-09-33
tel. +48 32 335-03-24
fax +48 32 233-08-07

WSPÓŁRZĘDNE: N: 50°16’22.15” E: 18°41’39.89”

Ekomax na facebook'u