Dział Produkcji

W dziale produkcji skupia się kwintesencja naszej działalności. To tu odebrane od przedsiębiorców odpady dzięki zaawansowanej technologii zamieniamy w wysokiej jakości produkty. Praca zrealizowana przez dział Gospodarki Odpadami, pod nadzorem technologów z Laboratorium Kontroli Jakości i Badań przenosi się tu na funkcjonowanie Działu Sprzedaży ekologicznych produktów ropopochodnych i chemii przemysłowej. Właśnie w tym obszarze naszej działalności, idea ekologii osiąga swój najpełniejszy wymiar. 
 
Dysponujemy nowoczesnymi instalacjami regeneracji olejów smarowych, płynów niskokrzepnących i hamulcowych, rozpuszczalników oraz nową instalacją do przetwarzania zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Opierając się na indywidualnie opracowanych i wdrożonych technologiach, produkujemy szeroką gamę olejów dla budownictwa, przemysłu, ogrodnictwa, a także płynów chłodniczych i rozpuszczalników różnych zastosowań. Dzięki nowoczesnej linii konfekcji nasze produkty dostępne są nie tylko w zamówieniach hurtowych ale i w detalu. 
 
Wysoką jakość oferowanych produktów zapewnia nam Laboratorium Kontroli Jakości i Badań, wyposażone w profesjonalny sprzęt analityczny oraz wykwalifikowaną kadrę pracowników. Nowatorskie badania stale prowadzone we współpracy z ośrodkami badawczymi wyznaczają perspektywy dalszych innowacji w procesach technologicznych prowadzonych na terenie EKOMAX. Mają tym samym znaczący wpływ na kierunki dalszego rozwoju spółki. Przykładem takiej współpracy w 2013 roku był zrealizowany z gliwicką Politechniką Śląską program „Ekostaż”, w wyniku którego z udziałem pracowników EKOMAX opracowano nowoczesne technologie odwadniania rozpuszczalników.
 
Innowacyjne technologie w produkcji chemicznej przyjaznej środowisku.
 

Kontakt

Chcę być informowany o nowościach i promocjach

Dojazd

Zobacz na google maps

Adres

EKOMAX SP. Z O. O.
44-100 GLIWICE,
UL. PSZCZYŃSKA 206

E-MAIL EKOMAX@EKOMAX.COM.PL
Numer BDO: 000000645
 

tel. +48 32 335-09-33
tel. +48 32 335-03-24
fax +48 32 233-08-07

WSPÓŁRZĘDNE: N: 50°16’22.15” E: 18°41’39.89”

Ekomax na facebook'u