Kontakt

SEKRETARIAT
tel.: 32/ 335-09-33
tel.: 32/ 335-03-24
fax: 32/ 233-08-07
e-mail: ekomax@ekomax.com.pl
DZIAŁ GOSPODARKI ODPADAMI
Artur Kowasz – Kierownik / odbiór odpadów
tel.: 32/ 335-09-33 wew. 15
fax: 32/ 233-08-07
kom.: 602-342-096

Bartłomiej Pawełek – Przedstawiciel Handlowy / odbiór odpadów
tel.: 32/ 335-09-33 wew. 21
fax: 32/ 233-08-07
kom.: 694-465-636
e-mail: bartlomiej.pawelek@ekomax.com.pl

Anna Wolnik – Przedstawiciel Handlowy / odbiór odpadów
tel.: 32/ 335-09-33 wew. 14
fax: 32/ 233-08-07
kom.: 693-336-545
e-mail: anna.wolnik@ekomax.com.pl
 
Joanna Micek – Specjalista ds. Gospodarowania Odpadami
tel.: 32/ 335-09-33 wew. 20
fax: 32/ 233-08-07
kom.: 696-464-762
DZIAŁ OCHRONY ŚRODOWISKA
Michał Ossoliński – Starszy Specjalista ds. Ochrony Środowiska
tel.: 32/ 335-09-33 wew. 28
fax: 32/ 233-08-07
kom.: 660-548-459
e-mail: michal.ossolinski@ekomax.com.pl

Paulina Kędzierska -  Specjalista ds. Ochrony Środowiska
tel.: 32/ 335-09-33 wew. 16
fax: 32/ 233-08-07
kom.: 539-944-765
e-mail: paulina.kedzierska@ekomax.com.pl
 
DZIAŁ SPRZEDAŻY
Józef Wawrejko - Dyrektor Handlowy
kom.: 532-752-069

Piotr Halinowski – Kierownik 
tel.: 32/ 335-09-33 wew. 24
fax: 32/ 233-08-07
kom.: 696-464-757
e-mail: piotr.halinowski@ekomax.com.pl
 
Rafał Rakoczy – Przedstawiciel Handlowy
tel.: 32/ 335-09-33 wew. 25
fax: 32/ 233-08-07
kom.: 606-462-058
e-mail: rafal.rakoczy@ekomax.com.pl

Bogdan Grzybczak - Przedstawiciel Handlowy
tel.: 32/ 335-09-33 wew. 27
fax: 32/ 233-08-07
kom.: 604-792-596
e-mail: bogdan.grzybczak@ekomax.com.pl

Robert Drozdzowski - Przedstawiciel Handlowy
kom.: +48 606-482-896
e-mail: robert.drozdzowski@ekomax.com.pl
 
DZIAŁ PRODUKCJI / LABORATORIUM
Aleksandra Kutela – Dyrektor ds. Produkcji i Kontroli Jakości
tel.: 32/ 335-09-33 wew. 22
fax: 32/ 233-08-07
kom.: 696-464-755
e-mail: aleksandra.kutela@ekomax.com.pl
 
Adam Kozubowski - Samodzielny Specjalista ds. kontroli jakości i produkcji
tel.: 32/ 335-09-33 wew. 30
fax: 32/ 233-08-07
kom.: 604-918-575
e-mail: adam.kozubowski@ekomax.com.pl
DZIAŁ LOGISTYKI I TRANSPORTU
Miłosz Domżalski  - Kierownik ds. Transportu i Logistyki
tel.: 32/ 335-09-33 wew. 13
fax: 32/ 233-08-07
kom.: 696-464-756
e-mail: milosz.domzalski@ekomax.com.pl

ODDZIAŁ GORLICE
DZIAŁ SPRZEDAŻY
Mateusz Niedośpiał - Przedstawiciel Handlowy
kom.: 606-614-079
e-mail: mateusz.niedospial@ekomax.com.pl
Chcę być informowany o nowościach i promocjach

Kontakt

Chcę być informowany o nowościach i promocjach

Dojazd

Zobacz na google maps

Adres

EKOMAX SP. Z O. O.
44-100 GLIWICE,
UL. PSZCZYŃSKA 206

E-MAIL EKOMAX@EKOMAX.COM.PL
 

tel. +48 32 335-09-33
tel. +48 32 335-03-24
fax +48 32 233-08-07

WSPÓŁRZĘDNE: N: 50°16’22.15” E: 18°41’39.89”

Ekomax na facebook'u