Dział Gospodarki Odpadami

Dział Gospodarki Odpadami oferuje odbiór, transport i zagospodarowanie wytwarzanych przez przedsiębiorstwa odpadów przemysłowych. Specjalizujemy się w recyklingu: olejów, płynów niskokrzepnących, rozpuszczalników, filtrów olejowych oraz zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Dzięki temu odpady zyskują wartość jako komponenty do produkcji, m.in. na ekologicznych instalacjach w zakładzie EKOMAX. Korzystając z nowoczesnych technologii, produkujemy w ten sposób wysokiej jakości oleje, płyny niskokrzepnące i rozpuszczalniki, dostępne poprzez nasz Dział Sprzedaży, w szerokiej gamie parametrów chemicznych i opakowań. 
 
W swojej ofercie mamy jednak o wiele szerszą gamę odpadów poprodukcyjnych, które dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wiedzy, jesteśmy w stanie odebrać, przetransportować i określić, właściwą dla każdego z nich, metodę zagospodarowania. Pomagamy w ten sposób przedsiębiorcom rozwiązać problem odpadów, zgodnie z przepisami prawa i zasadami ekologii. 
 
Dzięki mobilnemu zespołowi doświadczonych handlowców, obejmujemy swym zasięgiem teren całego kraju. Bez względu na rodzaj odpadu, jego konsystencję oraz zgromadzoną ilość, jesteśmy w stanie zorganizować szybki i sprawny odbiór. Kwestie handlowe traktowane są indywidualnie, aby zaspokoić różne potrzeby klienta. Istnieje również możliwość podjęcia stałej współpracy, której szczegóły finalizujemy podpisaniem umowy.
 
Oddając nam odpady zyskujecie Państwo profesjonalną obsługę oraz pewność, iż Państwa działania nie przynoszą szkody środowisku.
 

Kontakt

Chcę być informowany o nowościach i promocjach

Dojazd

Zobacz na google maps

Adres

EKOMAX SP. Z O. O.
44-100 GLIWICE,
UL. PSZCZYŃSKA 206

E-MAIL EKOMAX@EKOMAX.COM.PL
Numer BDO: 000000645
 

tel. +48 32 335-09-33
tel. +48 32 335-03-24
fax +48 32 233-08-07

WSPÓŁRZĘDNE: N: 50°16’22.15” E: 18°41’39.89”

Ekomax na facebook'u